Seznam darovalcev za žebljiček

Dolenja vas – srebrni žebljički

Benedik Franc
Bernik Franc
Bertoncelj Štefan
Bešter Jernej
Fejfar Tine
Gartner Franc
Gartner Janko
Gortnar Lojze
Kalan Marjan
Košmelj Janez
Krek Jože
Megušar Brane
Megušar Jure
Nastran Peter
Pintar Ivan
Pogačnik Alojz
Potočnik Milan
Rakovec Anton
Rakovec Marjan
Rakovec Matjaž
Rakovec Rafko
Rakovec Viktor
Rihtaršič Marko
Štalec Tončka
Volčič Alojz

Dolenja vas – zlati žebljički

Debeljak Ivan
Guzelj Igor
Guzelj Janez
Hof Viljem
Jelenc Boris
Lavtar Damjan
Lavtar Slavko
Lušina Franc
Megušar Jože
Megušar Marko
Milan Potočnik
Nande Hašič
Potočnik Jernej
Rakovec Ivan
Rakovec Vinko
Šink Ferdinand
Zvone Torkar

Selca -srebrni žebljički

Benedik Franc
Berce Vilko
Bernik Marija
Bertoncelj Matevž
Blaznik Dušan
Božiček Peter
Čenčič Rado
Debeljak Ciril
Debeljak Matevž
Demšar Zofija
Gačnik Izidor
Gartner Julijana
Gašperšič Joža
Gogala Milan
Habjan Gregor
Habjan Janez
Hajnrihar Marija
Hudolin Vera
Jelar Branko
Jelenc Alojz
Koblar Ivan
Koblar Peter
Kovač Franc
Lotrič Ana
Lotrič Mira
Luznar Janez
Marenk Vinko
Markelj Aleš
Markelj Rudi
Megušar Anton
Megušar Franc
Mohorič Rafko
Nastran Franc
Nastran Mici
Oblak Marjan
Okorn Zoran
Pliberšek Stane
Pohleven Edo
Pollak Jože
Pustavrh Maks
Repnik Franc
Rešek Anka
Rozman Franc
Šifrar Janko
Šmid Roman
Šturm Aleš
Thaler Janez
Tušek Andrej
Tušek Matej
Veber Petra
Vrhunc Andrej
Vrhunc Tomaž

Selca -zlati žebljički

 

Bašelj Franc
Benedik Danilo
Berce Marica
Berce Zdravko
Bernik Primož
Bernik Vinko
Bertoncelj Viktor
Bešter Jure
Božič Janez
Čemažar Vinko
Čenčič Niko
Ferlan Dominik
Gartnar Pavle
Gartner Jakob
Goljevšček Rado
Habjan Rudi
Habjan Toni
Hajnrihar Franc
Jagodic Stane
Langescheid Daniel
Lavtar Brane
Lavtar Tomaž
Leben Anton
Leben Franc
Leben Francka
Luznar Tone
Magič Štefan
Marenk Franc
Markelj Ciril
Nastran Lado
Pegam Ciril
Podrekar Janez
Pogačnik Stanko
Pohleven Anton
Pohleven Franci
Potočnik Anton
Prevc Nada
Rejc Ivanka
Rihtaršič Marko
Strnad Bojan
Šavli Albin
Šmid Alojz
Šmid Franc
Šmid Zdravko
Šolar Janez
Šturm Florjan
Tompa Joža
Tušek Joža
Tušek Sebastjan
Vrhunc Joža
Zadravec Štefan

 

Kališe – zlati žebljički

Habjan Rudi
Lotrič Franc
Pogačnik Franc
Rakovec Tone
Šolar Tone

Kališe – srebrni žebljički

Dolenc Sandi
Egart Roman
Krajnik Marjan
Lotrič Irena
Lotrič Janez
Rovtar Janez
Trpin Ivan

Topolje – zlati žebljički

Klemenčič Franc
Pintar Anton
Šolar Jože

Topolje – srebrni žebljički

Vrhunc Peter

Zabrekve – zlati žebljički

Javšovec Milan
Pegam Janez
Pegam Janez
Potočnik Boris
Potočnik Franc

Zabrekve – srebrni žebljički

Mohorič Mirko
Pegam Franc
Pogačnik Janez

Golica – zlati žebljički

Božič Alojz
Jelenc Filip
Mohorič Franc

Golica – srebrni žebljički

Benedik Janez
Gartner Filip
Mohorič Franc
Štibelj Karel

Lajše – zlati žebljički

Benedičič Vida
Berce Janez
Berce Milan
Berce Mirko
Bertoncelj Miha
Pfajfar Bojan
Pfajfar Janez
Potočnik Janez
Rihtaršič Franci
Rihtaršič Ivan
Rihtaršič Janez
Rihtaršič Matija
Šolar Darko

Lajše – srebni žebljički

Bertoncelj Štefan
Rihtaršič Irma

Ostali – zlati žebljički

GZ Šk. Loka
PGD Sorica
PGD Bukovica
PGD Zali Log
PGD Železniki

Seznam donatorjev za srečelov

V soboto 16.6 in v nedeljo 17.6 bo ob veselici potekal bogat srečelov. Seznam donatorjev je objavljen v nadaljevanju. Seznam še ni popolen in se stalno dopolnjuje, tako, da se vsem donatorjem, ki jih še ni na seznamu iskreno opravičujemo.

Optika Krmelj

Kapucinski trg 19

Škofja Loka

Paleta, trgovina art in hobby

Kapucinski trg 17

Škofja Loka

Frizerski salon Koritnik Irena Homan s.p.

Blaževa ulica 11

Škofja Loka

Obrtnik d.o.o

Blaževa ulica 3

Škofja Loka

Zlatarstvo Pustovrh

Mestni trg 1

Škofja Loka

Foto Aki

Mestni trg 30

Škofja Loka

Frizerski salon Barbi

Mestni trg 29

Škofja Loka

Zlatarstvo Koman, Andrej Koman s.p.

Mestni trg 5

Škofja Loka

Trgovina pod gradom

Mestni trg 3

Škofja Loka

Avto Markovič

Spodnji trg 40

Škofja Loka

Kozmetični center s pedikuro Jerneja

Spodnji trg 2A

Škofja Loka

Foto Šturm

Spodnji trg 19

Škofja Loka

RTV servis

Spodnji trg 2a

Škofja Loka

Frizerski salon MM, Milena Mlakar Lozej s.p.

Pod Plevno 42

Škofja Loka

Frizerski Salon Mitja

Stara Loka

Škofja Loka

Guerrilla Bikes

Godešič 96

kofja Loka

Foto GM

Kapucinski trg 22

Škofja Loka

Frizerski salon Mitja, Mitja Kovačič s.p.

Stara Loka 26

Škofja Loka

Extreme Vital – Športna trgovina

Puštal 101

Škofja Loka

Trgovina Stihl-Viking Janez Lotrič s.p.

Spodnji trg 16

Škofja Loka

Modri val d.o.o

Vešter 25

Škofja Loka

Cvetličarna Flora

Kapucinski trg 21

Škofja Loka

Gostilna pri Kajbitu

Zminec 5

Škofja Loka

Habjan transport d.o.o.

Zminec 78

Škofja Loka

pohištvo ŽAKELJ

Goropeke 1

ŽIRI

ORODNO KOVAŠTVO IN LESARSTVO Krmelj Jože, s.p.

Log nad Škofjo Loko 13

Škofja Loka

GOSTILNA NA VIDMU

Poljane nad Škofjo Loko 27

Poljane nad Škofjo Loko

FRIZERSKI SALON Zevnik Olga, s.p.

Poljane nad Škofjo Loko 66

Poljane nad Škofjo Loko

POLYCOM Škofja Loka d.o.o.

Poljane nad Škofjo Loko 76

Poljane nad Škofjo Loko

KMETIJA MATIC

Hotavlje 3

Gorenja Vas

Gostilna Pri Županu

Loška cesta

Žiri

Etiketa d.d.

Industrijska ul. 10

Žiri

Kladivar Žiri, tovarna elementov za fluidno tehniko, d.d.

Industrijska ulica 2

Žiri

Vrtnarstvo Stanonik

Zakobiljek 15

Poljane nad Škofjo Loko

M SORA, Z.O.O.

Loška cesta 32

Žiri

Prevozi in turizem Pavel Pečelin s.p.

Bedrih 42

Žiri

Ker-Lam Fortuna in drugi d.n.o.

Sestranska vas 55

Gorenja vas