V soboto 26.4 ob 18h bo naslednja društvena vaja. Tema bo javljena naknadno. lp

Vaje za orientacijo so v torek 22.4. ob 17h za mladince, ob 17;30 za pionirje, ob 18h za ekipo mladincev (Anja,Marko,Monika), in ob 18;30 za pripravnike.
Vaje so pred šolo, v primeru dežja pa v gasilcu.

Lp Sebastjan

V spodnjem zavihku si lahko preberete nekaj informacij o varnem poseku lesa, ki ga je polomil žled.

lp, Matjaž

VARNO DELO V GOZDU

Ta teden bomo pričeli z vajami za orientacijsko tekmovanje, spodaj urnik.

Vaje bodo v sredo in četrtek.

Za pionirje so vaje v sredo 16.4. ob 17:00  za mladince pa ob 18:00 v gasilskem domu.

Za pionirje so vaje v četrtek 17.4. ob 17:30  za mladince pa ob 18:00 v gasilskem domu.

Kot vsako leto se bomo tudi letos udeležili orientacijskega tekmovanja za mladino. V spodnjem zavihku si preberite, kdaj bo tekmovanje in kdaj pričnemo z vajami. Vsi mladi lepo povabljeni.

lp

Vaje orientacija

V prilogi spodaj imate vabilo na vsakoletno letovanje, ki ga organizira gasilska zveza Škofja Loka. Taborjenje je vsekakor zanimivo. Za več informacij pokličite Sebastjana.

lp

Vabilo-Savudrija_2014