V spodnjem zavihku si lahko preberete nekaj informacij o varnem poseku lesa, ki ga je polomil žled.

lp, Matjaž

VARNO DELO V GOZDU

Ta teden bomo pričeli z vajami za orientacijsko tekmovanje, spodaj urnik.

Vaje bodo v sredo in četrtek.

Za pionirje so vaje v sredo 16.4. ob 17:00  za mladince pa ob 18:00 v gasilskem domu.

Za pionirje so vaje v četrtek 17.4. ob 17:30  za mladince pa ob 18:00 v gasilskem domu.

Kot vsako leto se bomo tudi letos udeležili orientacijskega tekmovanja za mladino. V spodnjem zavihku si preberite, kdaj bo tekmovanje in kdaj pričnemo z vajami. Vsi mladi lepo povabljeni.

lp

Vaje orientacija

V prilogi spodaj imate vabilo na vsakoletno letovanje, ki ga organizira gasilska zveza Škofja Loka. Taborjenje je vsekakor zanimivo. Za več informacij pokličite Sebastjana.

lp

Vabilo-Savudrija_2014

V soboto, 22.3.2014 ob 19:44 smo dobili poziv: Gori v stanovanju Studeno. Izvozili smo z GVC 16/25, GVM-1 in 10 člani. Na kraju smo ugotovili, da so domači požar televizorja uspeli pogasiti sami. Skupaj s PGD Železniki smo prezračili prostore hiše, iznosili uničeno opremo in očistili prostor.

V nedeljo, 23.2.2014 je v telovadnici OŠ Selca potekal redni letni občni zbor PGD Selca. Udeležilo se ga je 79 članov PGD Selca in 19 gostov iz GPO Železniki, sosednjih PGD-jev Bukovica in Podblica ter iz PGD Gorenji Logatec.

Več člankov...

Števec obiskov