Tudi letos se boste mladi udeležili kviza gasilkse mladine. Termini vaj in tekmovanja je v spodnji prilogi.

Vabljeni na vaje.

Vabilo kviz

V soboto 18.10.2014 bomo na športnem parku Rovn organizirala zabavo z Mambo Kingsi. Prireditev bo pod velikim šotorom.

lp, Matjaž

gasilci-mambokings 2014m

Kot vsako leto smo se tudi letos udeležili gasilkega tekmovanja, ki je bilo tokrat 27.9.14 v Škofji Loki.

Spodaj rezultati in nekaj slikic.

Rezultati

Razpored vaj za tekmovanje:

Vaje za pionirje so v ponedeljek 22.9. in v četrtek 25.9. ob 17:00 uri pred šolo.
Vaje za mladince so v ponedeljek 22.9. ob 18:00 uri pri Lotriču.

Lp Sebastjan

24.7.14 smo imeli vajo gorečega avtomobila... Hvala tudi prevozniku Avto Guo, ki nam je pripravil avto in potem tudi odpeljal.

Dolžni smo še slike vaje naših članic, ki je bila konec junija. Predstavili smo orodje in opremo, ki jo imamo v cisterni. Po predstavitvi so pričele z vajami gašenja. Mislim, da so bile vaje odlične in zanimivi za vse, saj smo se mnogo naučili in tudi fajn je bilo. :)

Več člankov...

Števec obiskov