V spodnjem zavihku si lahko preberete nekaj informacij o varnem poseku lesa, ki ga je polomil žled.

lp, Matjaž

VARNO DELO V GOZDU

V četrtek, 20.2.2014 smo gasilci PGD Selca skupaj s kolegi iz PGD Dražgoše redarili na sprejemu Petra Prevca v Dolenji vasi. Na prizorišče sprejema smo ga pospremili z GVC 16/25 in z GV-1.

Pa še nekaj slik iz odličnega sprejema, ki se ga je udeležilo več kot 1500 navdušenih privržencev Petrovih uspehov na olimpijadi v Sočiju.

4. Gasilski večer je zaključen in je bil po zaslugi skorajda vseh šlanov PGD-ja, ki so pomagali pri organizaciji uspešno izveden. Vsem ena velika ZAHVALA!!.

Na spodnji povezavi najdete tudičlanek, ki je bil objavljen na poralu Narodnjak. Veselo branje! :)

Z veseljem objavljamo donatorje in sponzorje letošnjega Gasilskega večera 2014. To so:

ALPLES d.o.o.

ALPMETAL & Co d.o.o.

ELEKTRO GORENJSKA d.d.

DOMEL d.o.o.

LESNA ZADRUGA ZA SELŠKO DOLINO z.o.o.

LOTRIČ d.o.o.

MERCATOR d.d.

MIRAMAR, marketing, zunanja trgovina in zastopstva d.o.o.

NIKO d.o.o.

Cvetje in darila Klavdija - Klavdija Benedičič Zalaznik s.p.

Tesarstvo, krovstvo Blaž Pohleven s.p.

France Pohleven s.p.

Šmid d.o.o.

Izdelovanje narodnih noš Mojca Marija Berce s.p.

Miramar d.o.o.

Kemperle d.o.o.

Avtoprevozništvo in posredništvo Tadej Frakelj s.p.

Mohorič Anton s.p. - Toni transport

Alples Alpmetal Cvetje in_darila_Klavdija Domel

Niko Mercator Lotri

Lesna zadruga Elektro Gorenjska Miramar

Vsem se iskreno zahvaljujemo za podporo pri organizaciji Gasilskega večera 2014 in vam želimo obilo poslovnih uspehov v letu 2014!

OBVESTILO ZA VSE ČLANE PGD SELCA!
Ker večinoma veste da smo telefonsko precej odrezani od sveta imam problem, kako se z vsemi dogovorit za pomoč in delo na Gasilskem večeru. Tisti, ki že veste, da boste pomagali mi prosim sporočite, lahko tudi tukaj, na vasi, telefonsko. Še urnik: Petek 7.2. ob 16h zbor pred GD-jem-nalaga se iverke, mize, klopi, šanke... Sobota 8.2., 6.30 zbor v Štefanovi kleti, o...b 7h v dvorani potrebuje se 30 gasilcev, dvorana naj bi bila postavljena do 13h.
PRIREDITEV: potrebuje se cca 25 kelnarjev, in 15 redarjev in pobiralcev vstopnine. Zbor za vse je ob 18h v dvorani. Kelnarji imate šrangarske obleke s klobukom, vzemite jih doma, kelnarce enake srajčke kot lani, tisti, ki nima dobi na prireditvi.
Hvala vsem vnaprej za vsako pomoč.
lp Matjaž 031 336 255

Več člankov...